Cesta do středu země (nejhlubší jeskyně)
Cesta do středu země (nejhlubší jeskyně)

Vydejte se po tajemné cestě do středu Země

Naše planeta Země vznikla přibližně před 4,6 miliardami lety. Jedná se o třetí planetu sluneční soustavy, která obíhá kolem Slunce po elipse. Skládá se z jednotlivých zemských sfér a uprostřed se nachází malé pevné jádro, které je obklopené polotekutým vnějším jádrem.

Země je plná překvapení, která nyní můžete objevovat společně s proškoleným instruktorem a zažít tak nevšední zážitek, který se pro Vás stane nezapomenutelnou vzpomínkou. Spolu s  instruktorem se podíváte do hlubokých jeskyň, kde můžete vidět nejen netopýry a otisky mušlí, ale také si vyzkoušíte jaké je to slaňovat, šplhat či lézt.

Všemu ovšem předchází teoretické proškolení, kde Vás instruktor seznámí s nejdůležitějšími pokyny a bezpečností. Poté vyfasujete výbavu včetně čelové svítilny a hurá do nitra země. Po boku se zkušeným speleologem se dostanete až cca do 160 metrů hlubokého dna propasti. Čeká na vás několik hodin dobrodružství. Takže, nasadit helmu, speciální oblek, nezapomenout na svítilnu a hurá do hlubin země.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
37%
strach
59%
bezmocnost
37%
adrenalin
40%
náročné fyzicky
62%
náročné psychicky
34%
dovednosti
79%
pro dospělé
98%
pro děti
88%
pro seniory
26%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.