Návštěva původního pivovaru
Návštěva původního pivovaru

Navštivte původní pivovar a ochutnejte pravý zlatavý mok

Pivovar je objekt, kde se vyrábí pivo. Bývá rozdělen do několika provozů, ve kterých jsou prováděny jednotlivé fáze výroby. Velikosti pivovarů jsou různé. Staví se menší pivovary, které vlastní jeden majitel a pivo si vyrábí pro svoje potěšení. Další větší pivovary poté vyrábějí pivo do obchodů a restaurací.

Navštívit původní pivovar není jednoduché. K prohlídce potřebujete instruktora, který Vás v objektu bude provázet. Za účasti výkladu máte jedinečnou možnost, se dozvědět informace, o kterých jste neměli ani tušení. Prostory pivovarů jsou hlídané a bezpečnost je velmi důležitá a podstatná. Návštěvníci původního pivovaru vždy musejí být starší 18 let, neboť součástí prohlídky je také samotná degustace několika druhů piv. Při prohlídce se Vám také nabídne jedinečná možnost si vyzkoušet stáčení i čepování piva. Nikdy nevíte, co se může stát, a za pár let můžete i Vy být majiteli slavného pivovaru, jehož pivo je známé po celém světě.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
72%
nadšení
80%
radost
81%
náročné psychicky
9%
náročné fyzicky
14%
adrenalin
9%
pro muže
100%
pro seniory
75%
zkušenosti
69%
časově náročné
63%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.