Prohlídka bojišť 2. sv. války v ČR
Prohlídka bojišť 2. sv. války v ČR

Milovníci historie nyní mohou navštívit bojište 2. sv. války v ČR

Druhá světová válka patří mezi nejhorší období v dějinách lidstva. V této válce přišlo o život více jak 60 milionů lidí. Vypukla v roce 1939 a trvala 6 let. Příčiny druhé světové války byly konflikty v nespokojenosti ohledně výsledků první světové války. Válka začala přesně 1. záři, kdy bylo Polsko napadeno německým a slovenským vojskem. Ohledně druhé světové války je stále ještě několik nejasností, které se historici snaží dát dohromady.  Toto období však zajímá více a více lidí, kteří se o tomto čase hrůzy chtějí dozvědět více informací.

Pokud se i vy chcete vydat po stopách druhé světové války, není nic jednoduššího, než si zakoupit této zážitek. Oblečte si pohodlné oblečení a sportovní obuv a můžete vyrazit. Před samotnou výpravou získáte balíček s jídlem a pitím. Obdržíte armádní kombinézu a můžete se vydat na cestu. Společně s průvodcem navštívíte místa, ke kterým se váže historie z tohoto období. Dozvíte se také spoustu nových informací a faktů, prohlédnete si místa, kde se odehrály různé příběhy. Budete si moci vyzkoušet i řízení armádního vozidla. Prohlídka bývá zakončena návštěvou artefaktů z druhé světové války. Tento zážitek je určen pro milovníky historie a bádání. Zjistěte víc o období, které Vás zajímá.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
84%
vědomosti
89%
rozhled
86%
pro dospělé
100%
pro děti
65%
mrazení
24%
zábavnost
33%
adrenalin
52%
relaxace
36%
náročné fyzicky
32%
náročné psychicky
25%

Svatomír Poláček
pro děti 34%
pro dospělé 100%
rozhled 88%
vědomosti 89%
vzrušení 87%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.